Hodiny a Klenoty
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Aktuality


Veletrh HODINY A KLENOTY proběhne v plánovaném termínu 10. – 12. září 2020!

Pro firmy a zájemce o účast na veletrhu dáváme s ohledem na pandemickou situaci u nás i ve světě delší čas pro promyšlení a naplánování účasti posunutím první cenové uzávěrky do 30. 6. 2020.

Veletrh v zářiovém termínu poskytuje vhodnou příležitost pro uzavírání předvánočních kontraktů, setkání s obchodními partnery a oborovými organizacemi. Umožní i přímý prodej návštěvníkům.

Místo klasické dubnové uzávěrky nejvýhodnějších cen pro vystavovatele je tento termín prodloužen do 30. června 2020.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.  Těšíme se na vaši účast.

 

2020-06-15 11:26:15 Více  

To tady ještě nebylo! Kulturní léto na výstavišti PVA EXPO PRAHA

Letňanské výstaviště čeká letos velká premiéra. PVA EXPO PRAHA se na více než 2 měsíce promění v jedinečný kulturní areál!

 

Příběh našeho výstaviště píšeme řadu let a nyní do něj přidáváme další kapitolu –⁠ PRAGUE KEMP LETŇANY. V rámci tohoto unikátního projektu si budete moci od 13. 6. do 21. 8. vychutnat více než 60 kulturních představení pod širým nebem. Vždy od úterý do neděle budou na programu koncertydivadelní hry nebo filmy.

 

NA KOHO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Kulturní léto zahájí v sobotu 13. 6. svým koncertem James Cole, na kterého v neděli 14. 6. naváže Prague Film Orchestra. Vystoupení dále potvrdily legendy a hvězdy hudební scény jako Olympic, Arakain, Petra Janů, Václav Neckář & Bacily, Leoš Mareš, Hana Zagorová a Petr Rezek, Michal David, Petr Kolář, Visací Zámek, Rybičky 48, Jelen, Debbi nebo Prague Film Orchestra. O divadelní zážitek se pak postarají hry Natěrač nebo Příště ho zabiju sám!

 

LETNÍ SCÉNA, JAK MÁ BÝT

Díky prvotřídní letní scéně si vždy užijete skvělou show, ze které se vám ani nebude chtít odejít! Připravena bude stage o rozměrech 16 x 11 metrů s LED rozjížděcí stěnou a vysoce kvalitní zvukovou technikou. Na místě najdete také stánky s občerstvením, aby vám během večera opravdu nic nechybělo. Všechno samozřejmě zvládneme za dodržení vládních bezpečnostních opatření. :)

 

PROGRAM NEUSTÁLE AKTUALIZUJEME: https://praguekemp.cz/#schedule

ONLINE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK: https://vstupenky-pva.cz/

 

Podle typu akce si můžete vybrat vstupenku na STÁNÍ nebo pro AUTOMOBIL.

Kapacita akcí je OMEZENA: do 21. 6. – 500 osob | od 22. 6. – 1 000 osob

 

NOVINKY A SOUTĚŽE O VSTUPENKY JIŽ BRZY NA  FACEBOOKU A INSTAGRAMU

 

2020-06-08 11:34:38 Více  

Krásu žen a luxusních šperků spojí podzimní veletrh HODINY A KLENOTY

Dokonalé souznění, to je kombinace luxusních klenotů a krásných žen. Toto jedinečné spojení přinese podzimní mezinárodní veletrh šperků a hodinek HODINY A KLENOTY, který představí unikátní kolekce spolu s nejkrásnějšími účastnicemi soutěže krásy Miss České republiky. Ve dnech 10. až 12. září 2020 rozzáří výstaviště v Letňanech tvorba opravdových českých i zahraničních mistrů napříč klenotnickými a hodinářskými odvětvími.

K 29. ročníku veletrhu HODINY A KLENOTY byly nafoceny nové vizuály. Došlo zde ke spojení vítězky prestižní soutěže Miss České republiky Nikoly Kokyové s tradicí rodinné šperkařské české firmy Stefany Jewels. Právě nejznámější tuzemská soutěž krásy je novým partnerem veletrhu a přinese návštěvníkům unikátní estetický zážitek hned v několika rovinách. V rámci letošního ročníku dojde znovu k prezentaci finalistek soutěže Miss České republiky a kolekcí unikátních šperků v rámci galavečera EXCLUSIVE GUIDE. Chybět na přehlídkovém mole rozhodně nebude ani stylová módní přehlídka Haute couture style.

Století české rodinné a tradiční šperkařské firmy STEFANY

Šperky k hlavnímu vizuálu veletrhu pochází z rodinného tradičního podniku, jenž se nachází na trhu už téměř po jedno celé století. V tuto chvíli stojí za úspěchem firmy majitelka firmy STEFANY Štěpánka Kurfiřtová. I v současnosti patří společnost k úspěšným značkám zaručujícím kvalitu ruční výroby šperků světového designu, která dosáhla významných úspěchů v Česku i zahraničí.

2020-03-09 10:26:05 Více  

Premiéra módní show Made in Jablonec 2020

Minulý týden proběhla premiéra úspěšné módní show české bižuterní práce, která se již tradičně koná v Jablonci nad Nisou. Jedinečná módní přehlídka spojuje bižuterní a šperkařské firmy s módními salony a uměleckými školami. Každoročně tato přehlídka ukazuje právě spojení bižuterie a oděvů. Modely jsou navrhovány originálně k přehlídce a nejsou určené pro každodenní nošení. Letošním tématem Made in Jablonec je Double fantasy. Přehlídka bude v průbehu roku cestovat napříč republikou I zahraničím. Vy jí budete moci vidět po loňském vzoru na galavečeru veletrhu HODINY A KLENOTY. Díky spolupráci s národní soutěží Miss České republiky budou pravidelnou ozdobou módní přehlídky také vítězky roku 2019. Podívejte se na celou tiskovou zprávu.

Autor TZ Miss České republiky

2020-01-16 13:30:53 Více  

Krátké ohlédnutí za veletrhem HODINY A KLENOTY

V pořadí již 28. ročník veletrhu HODINY A KLENOTY se letos poprvé uskutečnil v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech a nabídl ucelenou přehlídku zlatých, stříbrných šperků či hodin, hodinek a bižuterie. Na veletrhu nechyběla ani tvorba nastupující generace tvůrců nebo program pro obchodníky a veřejnost.

Samotný veletrh byl zasvěcen tomu nejlepšímu, co firmy z oboru nabízejí a na akci se prezentovalo více než devět desítek vystavovatelů ze sedmi zemí včetně ČR.

Krátké ohlédnutí za veletrhem, ale i novinkou veletrhu EXCLUSIVE GUIDE - setkání VIP osobností, Vám nabízíme zde:

 

2019-09-20 07:51:03 Více  

ŠPERK ROKU 2019 – CZECH OPEN, vyhodnocení soutěže

Při příležitost veletrhu HODINY A KLENOTY 2019 se opět uskutečnila tradiční soutěž Šperk roku 2019 - Czech Open, která přispívá již 18.rokem k hlubšímu poznání oboru zlatnictví a klenotnictví, dává možnost veřejné konfrontace názorů na uměleckou tvorbu a vytváří základnu pro růst budoucích generací umělců – zlatníků a klenotníků, kteří jsou pokračovateli  řemeslné  tradice, jejíž slavné počátky lze nalézt v českých zemích již za doby vlády Karla IV. (1346-1378) a Rudolfa II. ( 1576 – 1612). Organizátorem soutěže a oborným garantem je Sdružení klenotníků a hodinářů ČR.  

Cílem soutěže je prezentovat tvůrce, výrobky a trendy, které podléhají dynamickému vývoji jak módy, tak i tvůrčím snahám designérů a šperkařů o vyjádření svých uměleckých ambicí. Hodnotící jura se sešla 2.9. 2019, aby hodnotila téměř 100 šperků v jednotlivých kategoriích. Slavnostní vyhlášení následně proběhlo při slavnostním večeru EXCLUSIVE GUIDE dne 5. 9. 2019. Výsledková listina k nahlédnutí ZDE.  

2019-09-12 10:13:02 Více  

FOR DECOR & HOME a HODINY A KLENOTY zahajují v Letňanech podzimní sezónu

Osmý ročník kontraktačního veletrhu FOR DECOR & HOME je letos plný premiér. Jediná specializovaná akce v daném oboru v České republice nabízí v prvé řadě předvánoční kontrakty pro obchodníky a inspiraci pro odborníky. Reprezentativní expozice připravují vystavovatelé z řad výrobců, velkoobchodů, exkluzivních dovozců i rodinných manufaktur. Ve výstavních halách 2 a 3 bude ke zhlédnutí více než sto výstavních stánků výhradně z oblasti dekorací a dárků. A pozor! Letos premiérově se tento veletrh uskuteční v letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA společně s veletrhem HODINY A KLENOTY, který vám nabídne přehlídku hodin, hodinek či zlatých a stříbrných šperků. Nebude chybět ani tvorba nastupující generace tvůrců nebo doprovodný program pro obchodníky a veřejnost.

2019-09-05 13:31:44 Více  

KŘESLO PRO HOSTA - MGR. Marcela Tůmová - Účinky drahých kamenů

Astrolog, učitel a terapeut pohovoří o účincích drahých kamenů na naše fyzické a psychické zdraví. Jak se příroda podílí na harmonizaci našeho těla.

Datum zahájení: Pátek, 06.09.2019 15:00 - 16:00

Místo konání: Hala 2D, přednáškový sál č. 5

Organizátor: Mgr. Marcela Tůmová

www.maximaalterra.cz

Mgr. Marcela Tůmová studovala více jak pětadvacet let v alternativních oblastech. Ke své práci užívá astrologii, výklad karet, numerologii a jiné techniky. V terapiích pomáhá bylinami, krystaly, aromaterapií i oleji. Věnuje se též nadačním činnostem, rozšiřování studia alternativních věd a mezilidských vztahů.

2019-09-06 11:21:33 Více  

KŘESLO PRO HOSTA - PaedDr. Ján Štubňa, PhD. - Optické efekty drahých kamenů

PaedDr. Ján Štubňa, PhD. z Gemologického ústavu Fakulty prírodných vied Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre představí optické efekty drahých kamenů.

Datum zahájení: Pátek, 06.09.2019 11:00 - 11:30

Místo konání: Hala 4, pódium

Organizátor: Gemologický ústav Fakulty prírodných vied Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre

www.gu.fpv.ukf.sk

PaedDr. Ján Štubňa, PhD. je členem Gemologického ústavu Fakulty prírodných vied Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre. Ve svém oboru je odborníkem přes České granáty. Účastní se konferencí a přednáší dokonce i pro učitele základních škol o drahých kamenech, a jak tyto poznatky aplikovat v pedagogické praxi.

 

2019-09-06 11:22:38 Více  

Muži 28. října 1918

Limitovaná sběratelská kolekce, která se může stát vaší unikátní investicí.

Spojení medailéra Slavomíra Primáka, historika Pavla Černého a desítek špičkových českých řemeslníků a umělců vedlo ke vzniku jedinečného díla Muži 28. října 1918.

Součástí edice Muži 28. října 1918 je sada medailí z 24karátového zlata. Medaile jsou raženy tzv. hlubokým reliéfem - tradiční technologií, která se v současné době pro ražbu kvůli vysoké náročnosti již téměř nepoužívá.

Francouzská vazba knihy, obálka z masivního českého dubu, tisk podle tradičních postupů na ručně vyráběný papír či exkluzivní poštovní známky dělají ze sběratelské kolekce něco výjimečného. Celá kolekce je uložena ve speciálním, ručně vyrobeném kufru.

Nabízíme vám tak unikátní dílo, které je zároveň hodnotnou netradiční investicí. Více informací k projektu Muži 28. října naleznete na www.muzirijna.cz.

2019-09-04 17:17:53 Více  následující
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2019

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje