Hodiny a Klenoty
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Krásu žen a luxusních šperků spojí podzimní veletrh HODINY A KLENOTY


Dokonalé souznění, to je kombinace luxusních klenotů a krásných žen. Toto jedinečné spojení přinese příští mezinárodní veletrh šperků a hodinek HODINY A KLENOTY, který představí unikátní kolekce spolu s nejkrásnějšími účastnicemi soutěže krásy Miss České republiky. Ve dnech 9. až 11. září 2021 rozzáří výstaviště v Letňanech tvorba opravdových českých i zahraničních mistrů napříč klenotnickými a hodinářskými odvětvími.

K  veletrhu HODINY A KLENOTY byly nafoceny nové vizuály. Došlo zde ke spojení vítězky prestižní soutěže Miss České republiky  roku 2019 Nikoly Kokyové s tradicí rodinné šperkařské české firmy Stefany Jewels. Právě nejznámější tuzemská soutěž krásy je novým partnerem veletrhu a přinese návštěvníkům unikátní estetický zážitek hned v několika rovinách. V rámci příštího ročníku dojde znovu k prezentaci finalistek soutěže Miss České republiky a kolekcí unikátních šperků v rámci galavečera EXCLUSIVE GUIDE. Chybět na přehlídkovém mole rozhodně nebude ani stylová módní přehlídka Haute couture style.

Století české rodinné a tradiční šperkařské firmy STEFANY

Šperky k hlavnímu vizuálu veletrhu pochází z rodinného tradičního podniku, jenž se nachází na trhu už téměř po jedno celé století. V tuto chvíli stojí za úspěchem firmy majitelka firmy STEFANY Štěpánka Kurfiřtová. I v současnosti patří společnost k úspěšným značkám zaručujícím kvalitu ruční výroby šperků světového designu, která dosáhla významných úspěchů v Česku i zahraničí. Šperky z této české rodinné manufaktury nosí například Sophie, Její královská Výsost, hraběnka z Wessexu, první sólistka Anglického národního baletu Daria Klimentová nebo bývalá první dáma České republiky Lívia Klausová. Jedinečné šperky STEFANY jsou znázorněním elegance tvarů, energie krystalů, originality designérů a poctivé řemeslné práce zlatníků.

Nové a jedinečné vizuály však nebudou jedinou novinkou letošního ročníku akce HODINY A KLENOTY, která se koná v souběhu s veletrhem FOR DECOR & HOME. Premiérově bude v halách letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA představena sekce minerálů, v níž se budou prezentovat se svými výrobky tuzemští i zahraniční vystavovatelé.

Století české rodinné a tradiční šperkařské firmy STEFANY

Šperky k hlavnímu vizuálu veletrhu pochází z rodinného tradičního podniku, jenž se nachází na trhu už téměř po jedno celé století. V tuto chvíli stojí za úspěchem firmy majitelka firmy STEFANY Štěpánka Kurfiřtová. I v současnosti patří společnost k úspěšným značkám zaručujícím kvalitu ruční výroby šperků světového designu, která dosáhla významných úspěchů v Česku i zahraničí.


Více
Závěrečná zpráva 2019

Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje